Wóz transmisyjny

Nasza firma, specjalizując się w streamingu na żywo sukcesywnie rozszerza swoje działania i rozwija zakres oraz zasięg swoich preferencji. W związku z tym zaopatrzyliśmy się w wóz transmisyjny, który pozwala tworzyć wysokiej jakości transmisje telewizyjne, jak również internetowe

Nasz wóz transmisyjny zbudowany został na podstawie IVECO Daily, a odpowiednio przez nas opracowany, jest wykorzystywany do realizacji streamingu na żywo. Został on wyposażony w sprzęt firm Panasonic, Blackmagic Design oraz NewTek i pracuje w cyfrowych standardach SD, HD oraz 4K ULTRA HD. Podczas naszych relacji wykorzystujemy 10-kanałowy cyfrowy mikser wizji. System wyposażony jest w antenę satelitarną firmy TwoWay, zapewniającą dostęp do Internetu w najbardziej odległych miejscach. Ponadto nasz wóz transmisyjny nie wymaga zasilania zewnętrznego, co daje dużą elastyczność w wyborze miejsca, z którego prowadzona będzie transmisja, np. wydarzeń sportowych, kulturalnych, obrad sesji, posiedzenia rady miasta lub Mszy Świętej.

Liczne możliwości wozu transmisyjnego w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwalają osiągnąć czysty dźwięk oraz wyrazisty obraz, a każdy detal jest precyzyjnie odwzorowany. To doskonałe rozwiązanie na każdą okazję, którą warto przedstawić szerokiej grupie odbiorców. 

 
aztv