Transmisje live z ważnych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych

Nasz portal oferuje usługi z zakresu prowadzenia na żywo transmisji wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Zarówno organizatorzy masowych koncertów, jak kameralnych spotkań muzycznych coraz częściej decydują się na skorzystanie z usług streamingowych. Oglądanie transmisji online z koncertu bez wychodzenia z domu to dobra alternatywa dla tych, którzy nie lubią tłumów, jednak chcą obejrzeć swojego idola w rzeczywistym czasie jego występu. Dodatkowo transmisje na żywo poszerzają zasięgi i promują muzykę oraz wykonawców. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjny live streaming koncertów studyjnych, plenerowych, festiwali oraz wieczorów muzycznych.

Na czym polega streaming koncertów muzycznych?

Streaming live z koncertów czy innych wydarzeń artystycznych – to wymagające przedsięwzięcie. Gwarantujemy najwyższą jakość transmisji w każdym jej aspekcie, aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców. Dokładamy także wszelkich starań, żeby w miarę możliwości oddać charakter i nastrój konkretnego wydarzenia artystycznego. Dzięki naszym usługom streamingowym, każdy może poczuć namiastkę emocji związanych z koncertem, pomimo np. braku czasu i natłoku obowiązków. Transmisja live, która jest dobrze zaplanowana logistycznie – dostarcza publiczności przed monitorami sporej dawki wrażeń.

Transmisja spektakli teatralnych i wieczorków poetyckich

Prowadzimy także transmisje spektakli, wieczorków poetyckich i innych wydarzeń kulturalnych. Transmitując wydarzenia kulturalne na żywo, dajemy możliwość obcowania z kulturą każdemu, kto ma dostęp do Internetu. Większość aktorów zgodnie popiera streamingowanie sztuk teatralnych, pomimo braku kontaktu wzrokowego z publicznością. Również pisarze na swoich wieczorkach poetyckich, transmitowanych bez udziału słuchaczy, chętnie zgadzają się na nagrywanie live. Okazują swoje rzeczywiste emocje i tym samym współtworzą z nami projekt przybliżający odbiorców do kultury.