Msze święte w Internecie na żywo

Coraz częstszą praktyką, która umożliwia wiernym uczestnictwo w nabożeństwach, jest transmisja mszy świętych w Internecie na żywo. Obecnie wiele parafii decyduje się na instalację kamery w kościele i transmisję mszy świętej w Internecie. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla wiernych, którzy z różnych powodów nie mogą osobiście uczestniczyć w nabożeństwie. Są to zazwyczaj osoby chore i niezdolne do samodzielnego poruszania się, ale także wierni, którzy przebywają za granicą. Nasz serwer prowadzący transmisje mszy świętych w Internecie na żywo, umożliwia im uczestnictwo w życiu parafialnym.

Wybrane parafie, w których realizujemy internetowe transmisje mszy na żywo

Szerokie grono wiernych korzysta z możliwości słuchania radiowych transmisji nabożeństw. Dzięki internetowym transmisjom mszy świętych z obrazem i dźwiękiem – wierni mogą w pełni zaangażować się w odprawiane nabożeństwo.

Wybrane parafie, w których realizujemy internetowe transmisje mszy to:

Zapraszamy do współpracy księży, biskupów i wszystkich zainteresowanych przedstawicieli parafii. W związku z panującymi obecnie ograniczeniami, zachęcamy do prowadzenia w kościołach transmisji nabożeństw na żywo w celu umożliwienia wiernym uczestnictwa we mszach świętych za pośrednictwem Internetu. Dzięki umieszczeniu kamer w kościele, można obejrzeć nabożeństwa zarówno na żywo, jak i odtworzyć je w innym dogodnym momencie.