Motosport

Wiele razy streaming w sieci okazał się być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów motosportu. To właśnie transmisja na żywo umożliwia uczestniczenie w czasie rzeczywistym w wielu wydarzeniach sportowych. Relacja na żywo pozwala miłośnikom różnych dyscyplin sportowych w pełni uczestniczyć i odczuwać wiele emocji temu towarzyszących.

Realizowaliśmy emisję wielu wydarzeń związanych ze sportem, w tym m.in. transmisja z rajdów górskich czy jazdy na motocrossie. Ogromne zainteresowanie tym tematem wpłynęło na rozwój naszych usług w branży sportowej.

Wiele rajdów górskich odbywa się na obszarze, w którym dostęp do Internetu jest ograniczony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzamy swoje usługi o wóz transmisyjny, który ma możliwość nadawania praktycznie z każdego miejsca. Brak dostępu do sieci nie wpływa na utrudnienia związane z płynną oraz w pełni jakościową transmisją. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów i elastyczni w kwestii indywidualnego dostosowania swoich usług.

Zawsze dbamy o to, aby każda emisja obrazu i dźwięku odbywała się w możliwie jak najlepszej jakości.

Zapraszamy!

aztv