Administracja

Od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu licznych transmisji na żywo. Swoje działania w głównej mierze kierujemy do jednostek samorządu terytorialnego. Oferujemy transmitowanie sesji rady gminy, miasta czy sejmiku wojewódzkiego przeprowadzane w czasie rzeczywistym, o możliwe najbardziej jakościowym przekazie dźwięku i obrazu. To właśnie internetowe serwisy samorządowe są obecnie podstawowym i bardzo istotnym źródłem informacji w zakresie działań jednostek samorządu, jak również planów władz lokalnych.

Współpracujemy z wieloma urzędami, które w ten sposób mogą umożliwić swoim obywatelom uczestnictwo w partycypacji społecznej. 

W związku z pojawieniem się pandemii Covid-19 zauważyliśmy wzmożone zainteresowanie tematem wideokonferencji sesji rady gminy lub miasta, dlatego współpracując z wieloma urzędami w ten sposób, możemy umożliwić obywatelom uczestnictwo w partycypacji społecznej.

W trosce o naszych Klientów zadbaliśmy także o przygotowanie wirtualnego miejsca dla radnych ze współpracujących z nami gmin. Stworzyliśmy dla nich specjalny Panel Radnego, w którym gromadzone są wszystkie materiały z sesji, a informacja o pojawieniu się tych dokumentów wysyłana jest do radnych w formie wiadomości SMS. Cieszymy się tak ogromnym zainteresowaniem tą funkcją wśród radnych. 

Więcej informacji dotyczących współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego znajdziesz na stronie sesja.pl, na której opisany został system do głosowania, system konferencyjny oraz sama transmisja na żywo z urzędu

aztv