Kamery Widokowe

Relacja w czasie rzeczywistym z każdego miejsca w Polsce

Usługi naszej firmy realizowane są zgodnie z Ustawą z dn. 4 kwietnia 2019 roku o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. 

Nasza firma specjalizując się w streamingu na żywo, zajmuje się nie tylko transmisją obrad jednostek samorządu terytorialnego lub emisją Mszy Świętych, ale także obsługujemy zlecenia na tzw. kamery widokowe. Dzięki naszym działaniom każdy może zobaczyć wyjątkowe zjawiska, krajobrazy lub zwierzęta. Często wiele emisji na żywo pozwala zaobserwować wydarzenia niedostępne gołym okiem. Ta opcja w naszej ofercie jest chętnie wykorzystywana przy obserwacji obleganych i znanych miejsc, np. rynek miasta, skrzyżowanie, widok z wieży, panorama miasta, molo, plaża, stoki, szczyty gór, bocianie gniazdo i wiele innych. Jesteśmy otwarci na potrzeby i preferencje naszych Klientów, dlatego zawsze dostosowujemy swoje działania, zwracając szczególną uwagę na Odbiorców naszych usług. 

Streaming w formie kamery widokowej to rozwiązanie, które przyczynia się także do promocji danego regionu czy miejscowości. Zapierające dech w piersiach panoramy, ciekawe zjawiska lub inspirujące miejsca zachęcają do odwiedzenia danej miejscowości. To forma ukazania codzienności w czasie rzeczywistym, która przez wielu turystów jest pozytywnie postrzegana. 

 
aztv