Urzędy miast i gmin

Transmituj obrady na żywo prosto na stronę urzędu

Coraz powszechniejszy dostęp do Internetu daje nowe możliwości obywatelom do partycypacji publicznej. Internetowe serwisy samorządowe są obecnie podstawowym źródłem informacji o działaniach jednostek samorządowych jak i planach lokalnych władz. Oprócz dostępu do w/w informacji mieszkańcy niektórych jednostek samorządowych mają możliwość śledzenia w Internecie przebiegu sesji rady swojej jednostki.

Transmitowanie obrad rad i sejmików to doskonały i nowoczesny sposobów na śledzenie działalności organów samorządowych. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla mieszkańców, gdyż każdy z nich może z własnego domu uczestniczyć obradach. W opinii wielu organów samorządowych transmisje internetowe dają, możliwość łatwego śledzenia prac organów samorządowych co przekłada się na wzrost poczucie mieszkańców, że decyzje podejmowane przez władze nie zapadają „za ich plecami”. Ponadto jest to też idealne narzędzie do zwiększania transparentności działań poszczególnych jednostek samorządowych.

Warto podkreślić, iż internetowe transmisje obrad zyskują coraz większą popularność, a kolejne urzędy podejmują decyzję o rozpoczęciu transmisji internetowych.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu transmisji internetowych.

Dostarczamy też rozwiązaniu z zakresu kamer internetowych pokazujących wybrane atrakcje turystyczne czy zapierającej dech w piersiach panoramy. Kamera taka jest formą promocji danego regionu czy miejscowości.

 

Jak to działa:

Zapewniamy realizację i wsparcie podczas całego procesu wdrażania technologii wideo transmisji. Cały proces składa się z kilku etapów:

 1. Planowanie (zebranie informacji o potrzebach i oczekiwaniach);
 2. Dobór urządzeń i usług;
 3. Procedura instalacji;
 4. Konfiguracja i testy;
 5. Szkolenie z zakresu obsługi i przekazanie klientowi.

obraz-z-kamery-internetowej

Dlaczego warto nas wybrać?

 • wieloletnie doświadczenie : działamy na rynku od 2012 roku i zainstalowaliśmy dziesiątki kamer internetowych
  w świątyniach na terenie Polski, dzięki nam tysiące osób mogło uczestniczyć w Mszach Świętych i Nabożeństwach poprzez transmisje internetowe.
 • elastyczność – oferujemy zarówno proste jak i rozbudowane systemy składające się z kilku kamer z możliwością decydowania, które z nich będą przesyłały obraz, dzięki czemu możliwe będzie reżyserowanie najważniejszych wydarzeń w danej parafii.
 • wyposażenie techniczne: posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne
 • serwer strumieniowy: wykorzystujemy wyłącznie serwery zlokalizowane w Polsce co zapewnia płynność transmisji. Podstawowa liczba slotów w naszych realizacjach to 500 i zazwyczaj wystarcza do takich wydarzeń jak konferencje, wydarzenia religijne, festyny. W przypadku bardziej popularnych wydarzeń stosujemy skalowalność serwerów dzięki czemu możemy umożliwić odbiór transmisji szerokiemu gronu odbiorców.
 • Atrakcyjne ceny – w celu oszacowania kosztów kamery internetowej prosimy o kontakt

 

Przykładowe transmisje na żywo