Kamery internetowe w kościele

Obecnie kamery internetowe w kościele i nagrywane za ich pośrednictwem msze święte umożliwiają wiernym uczestnictwo w nabożeństwach. Stan zagrożenia epidemiologicznego wpływa bezpośrednio na każdą sferę życia ludzi – w tym także duchową. W związku z tą sytuacją biskupi nawołują do skorzystania z dyspensy od uczestnictwa w różnego rodzaju nabożeństwach kościelnych. Nasz portal wychodzi naprzeciw potrzebom wiernych i oferuje streaming mszy świętych za pośrednictwem Internetu.

Nasze usługi z zakresu transmisji mszy świętych i nabożeństw obejmują m.in. transmisje na żywo z katedry w Tarnowie, kościoła w Tyliczu oraz bazyliki w Limanowej.

Transmisje z mszy świętych i nabożeństw

Podczas 10 lat naszej obecności na rynku zdobywaliśmy cenne doświadczenie i zainstalowaliśmy dziesiątki kamer internetowych w wielu kościołach na terenie całego kraju. Dzięki naszemu portalowi wierni z każdego zakątka świata mogą łączyć się internetowo z wybraną świątynią i czynnie uczestniczyć w odprawianych tam mszach świętych.

 

obraz-z-kamery-internetowej

Co wyróżnia nasz portal streamingowy?

  • mamy do dyspozycji zarówno proste, jak i bardziej zaawansowane systemy składające się z kilku kamer z możliwością decydowania, które z nich będą przesyłały obraz,
  • oferujemy profesjonalne wyposażenie techniczne i sprzęt wysokiej jakości,
  • cały proces montażu i przygotowania transmisji na żywo jest w pełni koordynowany przez pracowników naszego portalu,
  • proponujemy konkurencyjne ceny.