Świątynie

Transmituj Masze Św. oraz nabożeństwa prosto na stronę internetową parafii

 

Coraz więcej parafii wychodzi naprzeciw wiernym decydując się na instalacje kamery internetowej i transmitowanie Mszy Świętej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wiernych, którzy z różnych powodów nie mogą osobiście uczestniczyć w mszy świętej lub nabożeństwie. Należą do nich osoby chore, osoby sprawujące opiekę na osobami chorymi a także wiele innych osób, które z przyczyn obiektywnych nie są wstanie uczestniczyć we Mszy Świętej lub nabożeństwie. Jest też sporo osób, które wyjechały za granicę i bardzo chciało by uczestniczyć w życiu parafii poprzez transmisje internetowe.

Wiele osób przyzwyczaiło się do słuchania radiowych transmisji nabożeństw, jednak transmisja obrazu i dźwięku pozwala jeszcze pełniej zaangażować się w odprawianą Mszę Świętą oraz inne nabożeństwa.

Posiadanie kamery internetowej jest bardzo poste a cały proces jest całkowicie koordynowany przez naszych pracowników.

 

Jak to działa:

Zapewniamy realizację i wsparcie podczas całego procesu wdrażania technologii wideo transmisji. Cały proces składa się z kilku etapów:

 1. Planowanie (zebranie informacji o potrzebach i oczekiwaniach);
 2. Dobór urządzeń i usług;
 3. Procedura instalacji;
 4. Konfiguracja i testy;
 5. Szkolenie z zakresu obsługi i przekazanie klientowi.

 

obraz-z-kamery-internetowej

 

Dlaczego warto nas wybrać?

 • wieloletnie doświadczenie : działamy na rynku od 2012 roku i zainstalowaliśmy dziesiątki kamer internetowych
  w świątyniach na terenie Polski. Dzięki nam tysiące osób mogło uczestniczyć w Mszach Świętych i Nabożeństwach poprzez transmisje internetowe.
 • elastyczność – oferujemy zarówno proste jak i rozbudowane systemy składające się z kilku kamer z możliwością decydowania, które z nich będą przesyłały obraz. Dzięki temu możliwe będzie reżyserowanie najważniejszych wydarzeń w danej parafii.
 • wyposażenie techniczne: posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne.
 • serwer strumieniowy: wykorzystujemy wyłącznie serwery zlokalizowane w Polsce co zapewnia płynność transmisji. Podstawowa liczba slotów w naszych realizacjach to 500 i zazwyczaj wystarcza do takich wydarzeń jak konferencje, wydarzenia religijne, festyny. W przypadku bardziej popularnych wydarzeń stosujemy skalowalność serwerów dzięki czemu możemy umożliwić odbiór transmisji szerokiemu gronu odbiorców.
 • Atrakcyjne ceny – w celu oszacowania kosztów kamery internetowej prosimy o kontakt.

 

Wybrane parafie w których realizowane są transmisje internetowe