Transmisja obrazu na żywo z dowolnego miejsca w Polsce prosto na stronę internetową naszego klienta

 

Usługi naszej firmy realizowane są zgodnie z wymaganiami ustawy z dn. 4 kwietnia 2019 roku o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Kamery internetowe, które przesyłają obraz na żywo, mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są nie tylko przez jednostki samorządu terytorialnego do transmisji na żywo obrad czy posiedzeń lub przez instytucje kościelne w celu emisji Mszy Świętych, ale również w celach promocji zdarzeń oraz miejsc. Przynoszą szereg korzyści zarówno jednostkom, które decydują się na ich montaż, jak również osobom korzystającym z usług danego podmiotu. Taka forma emisji pozwala uczestniczyć wirtualnie w czasie rzeczywistym w wielu ciekawych i inspirujących wydarzeniach czy spotkaniach, odbywających się nie tylko w swoim miejscu zamieszkania.

To doskonałe rozwiązanie związane z promocją miejscowości, regionu czy województwa na szeroką skalę. Streaming na żywo z różnych miejsc w Polsce pozwala przedstawić regionalne tradycje, kulturę, popularne wydarzenia, które często przekazywane są z pokolenia na pokolenie i praktykowane wśród osób o zróżnicowanym przedziale wiekowym.

aztv