Inne wydarzenia

Streaming na żywo pozwala na transmisję ważnych wydarzeń z życia regionu, które mogą być przekazywane na całą Polskę. To idealna forma promocji i reklamy swojej miejscowości, gminy, powiatu lub województwa na szeroką skalę. Tak forma emisji wideo pozwala rozpowszechnić regionalne tradycje, kulturę, obrzędy oraz popularne wydarzenia, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. 

Do każdej naszej realizacji przygotowujemy się indywidualnie, zwracając uwagę na potrzeby i preferencje naszych Klientów. W związku z tym posiadamy także wóz transmisyjny, dzięki któremu możemy wykonywać transmisje na żywo z każdego miejsca na świecie, bez względu na to, czy możliwy jest dostęp do Internetu. 

Nasze działania obejmowały uczestniczenie w emisji ogólnopolskich wydarzeń m.in.: Światowych Dni Młodzieży, Gali Motosportu w Sheraton Grand Warsaw, jak również bardziej regionalnych, tj.: Limanowska Słaza, Dni Limanowej, Różaniec do granic, obchody 1. Maja oraz 11. Listopada, wydarzenia z okazji Dnia Kobiet, a także indywidualnie zorganizowanych sesji. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami przeprowadzania transmisji na żywo.

aztv